رضا مرتضوی

سمت : ریاست دانشکده فنی و مهندسی

مرتبه علمی: استادیار

پست الکترونیکی: r_mortazavi@du.ac.ir

شماره تلفن مستقیم: ۰۲۳۳۵۲۲۰۴۱۴     –    داخلی: ۳۲۰ یا ۳۲۲

شماره و محل اتاق: طبقه همکف ساختمان امیرکبیر

پیام ریاست دانشکده فنی و مهندسی

به نام خداوند جان و خرد           کزين برتر اديشه برنگذرد

از طرف خود و همکاران دانشکده فنی و مهندسی مقدم شما بازدیدکننده فرهیخته را گرامی می‌داریم. دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه دامغان افتخار دارد در پنج رشته فنی و مهندسی شامل رشته‌های مهندسی صنایع، مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق، مهندسی مکانیک و مهندسی عمران پذیرای طالبان علم و فضیلت باشد. بر این باور هستیم که با نظر لطف الهی و همکاری خالصانه  ۱۸ عضو هیئت علمی تمام وقت فارغ‌التحصیل از بهترین دانشگاه‌های کشور و دانشجویانی مستعد و با انگیزه می‌توانیم در توسعه علمی کشور نقش‌آفرینی کنیم.

در حال حاضر بیش از ۸۰۰ دانشجو در مقطع کارشناسی در این دانشکده مشغول به تحصیل هستند. با توجه به جوانی دانشکده، تاکنون در رشته‌های مهندسی کامپیوتر و مهندسی صنایع، فارغ‌التحصیلان موفقی برای خدمت به کشور عزیزمان تربیت شده‌اند و امید است با فارغ التحصیلی دانشجویان سایر رشته‌های مهندسی، این دانشکده بتواند جایگاه واقعی خود را در بین سایر دانشکده‌های فنی و مهندسی کشور بهتر تصویر کند.

خوشبختانه با توجه به حضور اعضای هیئت علمی پرانرژی و جوان، این دانشکده از پویایی و شادابی مثال‌زدنی برخوردار هست، به‌طوری که همواره جلسات دوره‌های فوق‌برنامه، کارگاه‌های آموزشی، جلسات سخنرانی و نیز دوره‌های آموزشی برگزار شده از سوی انجمن‌های علمی دانشکده با استقبال چشمگیری در سطح دانشگاه و شهرستان مواجه بوده است. همچنین حضور اعضای محترم هیئت علمی دانشکده در انعقاد قراردادهای علمی در سطح ملی، نشان از توانایی بالای مجموعه در حال حاضر و درخشش آن در آینده نزدیک دارد.

امید است با عنایت حضرت باری‌تعالی و نظر لطف حضرت ولی‌عصر (عج) بتوانیم گام‌های موثری را در جهت استقلال و سربلندی کشور عزیزمان برداریم و نگین تاریخی دامغان را همچون گذشته به عنوان شهری با مردمان خونگرم و علم‌دوست معرفی کنیم.