×

جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

ریاست دانشکده

    رضا مرتضوی

    سمت: ریاست دانشکده فنی و مهندسی

    مرتبه علمی: استادیار

    پست الکترونیکی: r_mortazavi[AT]du.ac.ir

    شماره تلفن مستقیم: ۳۵۲۲۰۰۸۱-۶     -    داخلی: 438

    شماره و محل اتاق: طبقه اول ساختمان خوارزمی جدید جنب آسانسور - اتاق شماره 561

پیام ریاست دانشکده فنی و مهندسی

به نام خداوند جان و خرد           کزين برتر انديشه برنگذرد

از طرف خود و همکاران دانشکده فنی و مهندسی مقدم شما بازدیدکننده فرهیخته را گرامی می‌داریم. دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه دامغان افتخار دارد در پنج رشته فنی و مهندسی شامل رشته‌های مهندسی صنایع، مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق، مهندسی مکانیک و مهندسی عمران پذیرای طالبان علم و فضیلت باشد. بر این باور هستیم که با نظر لطف الهی و همکاری خالصانه بیش از 21 عضو هیئت علمی تمام وقت فارغ‌التحصیل از بهترین دانشگاه‌های کشور و دانشجویانی مستعد و با انگیزه می‌توانیم در توسعه علمی کشور نقش‌آفرینی کنیم.

در حال حاضر بیش از 1000 دانشجو در مقطع کارشناسی در این دانشکده مشغول به تحصیل هستند. با وجود نوپا بودن دانشکده، تاکنون فارغ‌التحصیلان موفقی برای خدمت به کشور عزیزمان تربیت شده‌اند. امید است با حفظ روند توسعه‌ی کیفی و کمی دانشکده بتوانیم جایگاه واقعی خود را در بین سایر دانشکده‌های فنی و مهندسی کشور بهتر تثبیت کنیم.

خوشبختانه با توجه به حضور اعضای هیئت علمی پرانرژی و جوان، این دانشکده از پویایی و شادابی مثال‌زدنی برخوردار هست، به‌طوری که همواره جلسات دوره‌های فوق‌برنامه، کارگاه‌های آموزشی، جلسات سخنرانی و نیز دوره‌های آموزشی برگزار شده از سوی انجمن‌های علمی دانشکده با استقبال چشمگیری در سطح دانشگاه و شهرستان مواجه بوده است. همچنین حضور اعضای محترم هیئت علمی دانشکده در انعقاد قراردادهای علمی در سطح ملی، نشان از توانایی بالای مجموعه در حال حاضر و درخشش آن در آینده نزدیک دارد.

امید است با عنایت حضرت باری‌تعالی و نظر لطف حضرت ولی‌عصر (عج) بتوانیم گام‌های موثری را در جهت استقلال و سربلندی کشور عزیزمان برداریم و نگین تاریخی دامغان را همچون گذشته به عنوان شهری با مردمان خونگرم و علم‌دوست معرفی کنیم.

بالا